Қазақстан Республикасының
Ұлттық ғылым академиясы

ҚР ҰҒА Құрылымы

Әлеуметтік ғылымдар бөлімшесі

25

Наурыз
2020

ҚР ҰҒА Әлеуметтік ғылымдар бөлімшесінің

ТІЗІМІ

Төраға – Түймебаев Жансейіт Қансейітұлы

Төраға орынбасары – Біләлов Дархан Нұрланұлы

Академиктер:

Аты-жөні, тегі

  1. Әбділдин Жабайхан Мүбәрәкүлы
  2. Әбділдин Раушан Жабайханқызы
  3. Әбілқасымова Алма Есімбекқызы
  4. Ахметова Гүлнас Кенжетайқызы
  5. Аяшев Оңалбай Аяшұлы
  6. Базарбаева Зейнеп Мүслімқызы
  7. Баймаханов Мұрат Таджи-Мұратұлы
  8. Баймұратов Ораз Баймұратұлы
  9. Байтанаев Бауыржан Әбішұлы
  10. Досманбетов Бақберген Сәрсенұлы
  11. Есім Ғарифолла Есімұлы
  12. Әбжанов Ханкелді Махмұтұлы
  13. Исмағұлов Оразақ Исмағұлұлы
  14. Қалижанов Уәлихан Қалижанұлы
  15. Қамзабекұлы Дихан
  16. Кәрібаев Берекет Бақытжанұлы
  17. Қасқабасов Сейіт Асқарұлы
  18. Қирабаев Нұр Серікұлы
  19. Қожамжарова Дария Пернешқызы
  20. Қойгелдиев Мәмбет Құлжабайұлы
  21. Құлыбаев Талғат Асқарұлы
  22. Құлыбаева Динара Нұрсұлтанқызы
  23. Құл-Мұхаммед Мұхтар Абрарұлы
  24. Көмеков Болат Ешмұхамбетұлы
  25. Құнанбаева Салима Сағиқызы
  26. Құнантаева Кұляш Құнантайқызы
  27. Құрманалиев Кәрімбек Арыстанбекұлы
  28. Құрманбайұлы Шерубай
  29. Кішібеков Досмұхамед Кішібекұлы
  30. Қыдырәлі Дархан Қуандықұлы
  31. Назарбаев Нұрсұлтан Әбішұлы
  32. Нұрманбетова Жамиля Нүсіпжанқызы
  33. Нысанбаев Әбдімәлік Нысанбайұлы
  34. Омаров Бауыржан Жұмаханұлы
  35. Пралиев Серік Жайлауұлы
  36. Сабикенов Салахиден Нұрсарыұлы
  37. Сейдуманов Серік Тұрарұлы
  38. Сейтешев Ажес Петрович
  39. Сманов Бақтияр Өрісбайұлы
  40. Сүлейменов Майдан Күнтуарұлы
  41. Сыдықов Ерлан Батташұлы
  42. Тажин Марат Мұханбетқазыұлы
  43. Таймағамбетов Жәкен Қожахметұлы
  44. Шәукенова Зарема Кәукенқызы

Члены-корреспонденты:

Аты-жөні, тегі

  1. Әбдірайым Бақытжан Жарылқасынұлы
  2. Әбсаттаров Раушанбек
  3. Әбусейітова Меруерт Қуатқызы
  4. Бектұрғанов Әбдіманап Елікбайұлы
  5. Бижанов Ақан Құсайынұлы
  6. Жолдасбекова Баян Өмірбекқызы
  7. Дулатбеков Нұрлан Орынбасарұлы
  8. Жақып Бауыржан Әміржанұлы
  9. Қабылдинов Зиябек Ермұқанұлы
  10. Кенжебаев Ғабит Қапезұлы
  11. Күлсариева Ақтолқын Тұрлыханқызы
  12. Қажыбек Ерден Задаұлы
  13. Матыжанов Кенжехан Іслямжанұлы
  14. Нұрқатова Ляззат Төлегенқызы
  15. Оразбаева Фаузия Шамсиқызы
  16. Садықов Еркін Тоқмұхамедұлы
  17. Сейтахметова Наталья Львовна
  18. Шәріп Амантай Жарылқасынұлы