Рус
Каз
Eng

Жаңалықтар
Жаңалықтар

2017 ж. 1 маусымдағы ҚР ҰҒА Жалпы жиналысы сессиясында сайланған корреспондент-мүшелер мен академиктер

 

ТІЗІМІ

 

Аты-жөні

Мамандығы

ФИЗИКА, МАТЕМАТИКА ЖӘНЕ ИНФОРМАТИКА БӨЛІМШЕСІ

Корреспондент-мүшелер

1.       

Мырзакулов Ратбай

Физика

2.       

Сураган Дурвудхан

Математика

Академиктер

3.       

Қалимолдаев Мақсат Нұрәділұлы

Ақпараттық технология

4.       

Ойнаров Рыскул

Математика

5.       

Рамазанов Тлеккабул Сабитович

Физика

ЖЕР ТУРАЛЫ ҒЫЛЫМДАР БӨЛІМШЕСІ

Корреспондент-мүшелер

6.       

Абсаметов Малис Кудысович

Геология

7.       

Енсепбаев Талгат Аблаевич

Геология

8.       

Шамганова Ляззат Саевна

Тау-кен ісі

Академиктер

9.       

Абишева Зинеш Садыровна

Металлургия

10.   

Бейсембетов Искандер Калыбекович

Мұнай-газ өнеркәсібін модельдеу

11.   

Буктуков Николай Садвакасович

Тау-кен ісі

12.   

Медеу Ахметкал

География

13.   

Омирсериков Мурат Шукеевич

Геология

ХИМИЯ ЖӘНЕ ТЕХНОЛОГИЯ ҒЫЛЫМДАР БӨЛІМШЕСІ

Корреспондент-мүшелер

14.   

Бисенов Кылышбай Алдабергенович

Жаңа материалдар технологиясы

15.   

Тажбаев Еркеблан Муратович

Химия

16.   

Тулеуов Бораш Игликович

Химиялық технология

17.   

Фазылов Серик Драхметович

Химия

Академиктер

18.   

Баешов Абдуали

Химиялық технология

19.   

Буркитбаев Мухамбеткали

Химия

20.   

Елигбаева Гульжахан Жакпаровна

Химиялық технология

21.   

Кулажанов Куралбек Садибаевич

Тағам өнімдерінің технологиясы

22.   

Мулдахметов Марат Зайнуллович

Химия

23.   

Мырхалыков Жумахан Ушкемпирович

Жаңа материалдар технологиясы (жеңіл өнеркәсіп)

24.   

Рахимов Кайролла Дюсенбаевич

Жаңа материалдар технологиясы (жеңіл өнеркәсіп)

25.   

Ташимов Лесбек

Химиялық технология

АГРАРЛЫҚ ҒЫЛЫМДАР БӨЛІМШЕСІ

Корреспондент-мүшелер

26.   

Есполов Айдос Тлектесович

Агроөнеркәсіптік кешеннің экономикасы және жер ресурстарын басқару

27.   

Кененбаев Серик Барменбекович

Өсімдік шаруашылығы

28.   

Омбаев Абдирахман Молданазарович

Мал шаруашылығы

29.   

Оспанов Асан Бекешович

Агроинженерлік ғылымдар

30.   

Сапаров Абдулла

Өсімдік шаруашылығы

Академиктер

31.   

Елюбаев Сагинтай Зекенович

Агрохимия және топырақтану

32.   

Кешуов Сейтказы Асылсеитович

Агроинженерлік ғылымдар

33.   

Садыкулов Тулеухан

Мал шаруашылығы

34.   

Сулейменов Женисбек Жумагалиевич

Экономика и управление земельными ресурсами в АПК

35.   

Тіреуов Қанат Маратұлы

Агроөнеркәсіптік кешеннің экономикасы және жер ресурстарын басқару

36.   

Умбетаев Ибадулла

Егін шаруашылығы

БИОЛОГИЯ МЕН МЕДИЦИНА ҒЫЛЫМДАР БӨЛІМШЕСІ

Корреспондент-мүшелер

37.   

Батпенов Нурлан Джумагулович

Медицина

38.   

Бенберин Валерий Васильевич

Медицина

39.   

Заядан Болатхан Казыханулы

Биология

40.   

Кохметова Алма Мырзабековна

Биология

41.   

Шайдаров Мажит Зейнуллович

Медицина

Академиктер

42.   

Акшулаков Серик Куандыкович

Нейрохирургия

43.   

Алчинбаев Мырзакарим Каримович

Урология

44.   

Бисенбаев Амангельды Куанбаевич

Биология

45.   

Бишимбаева Назира Козыкеевна

Биология

46.   

Жамбакин Кабыл Жапарович

Биология

47.   

Кайдарова Диляра Радиковна

Онкология

ҚОҒАМДЫҚ ЖӘНЕ ГУМАНИТАРЛЫҚ ҒЫЛЫМДАР БӨЛІМШЕСІ

Корреспондент-мүшелер

48.   

Абдсаттар Дербисали

Шығыстану

49.   

Абылкасымова Алма Есимбековна

Педагогика

50.   

Ахметова Гульнас Кенжетаевна

Педагогика

51.   

Аяшев Оналбай

Педагогика

52.   

Кенжебаев Габит Капезович

Тарих және этнология

53.   

Қажыбек Ерден Задаұлы

Тіл білімі

54.   

Қыдырәлі Дархан Қуандықұлы

Тарих және этнология

55.   

Шәріп Амантай Жарылқасынұлы

Әдебиет және өнер

Академиктер

56.   

Абдильдина Раушан Жабайхановна

Философия

57.   

Байтанаев Бауыржан Абишевич

Археология

58.   

Досманбетов Бакберген Сарсенович

Әлеуметтану

59.   

Әбжанов Ханкелді Махмутұлы

Тарих

60.   

Калижанов Уалихан Калижанович

Әдебиет

61.   

Кирабаев Нур Серикович

Философия

62.   

Кожамжарова Дариякуль Пернешовна

Тарих

63.   

Кулибаев Талгат Аскарович

Құқықтану

64.   

Кулибаева Динара Нурсултановна

Педагогика

65.   

Кунанбаева Салима Сагиевна

Шетел филологиясы

66.   

Қамзабекұлы Дихан

Әдебиет

67.   

Қойгелдиев Мәмбет Құлжабайұлы

Тарих

68.   

Сманов Бактияр  Урисбаевич

Педагогика

69.   

Тажин Марат Муханбетказиевич

Әлеуметтану

2017 ж. 1 маусымдағы ҚР ҰҒА Жалпы жиналысы сессиясында сайланған корреспондент-мүшелер мен академиктер

ТІЗІМІ

 

Аты-жөні

Мамандығы

ФИЗИКА, МАТЕМАТИКА ЖӘНЕ ИНФОРМАТИКА БӨЛІМШЕСІ

Корреспондент-мүшелер

1.       

Мырзакулов Ратбай

Физика

2.       

Сураган Дурвудхан

Математика

Академиктер

3.       

Қалимолдаев Мақсат Нұрәділұлы

Ақпараттық технология

4.       

Ойнаров Рыскул

Математика

5.       

Рамазанов Тлеккабул Сабитович

Физика

ЖЕР ТУРАЛЫ ҒЫЛЫМДАР БӨЛІМШЕСІ

Корреспондент-мүшелер

6.       

Абсаметов Малис Кудысович

Геология

7.       

Енсепбаев Талгат Аблаевич

Геология

8.       

Шамганова Ляззат Саевна

Тау-кен ісі

Академиктер

9.       

Абишева Зинеш Садыровна

Металлургия

10.   

Бейсембетов Искандер Калыбекович

Мұнай-газ өнеркәсібін модельдеу

11.   

Буктуков Николай Садвакасович

Тау-кен ісі

12.   

Медеу Ахметкал

География

13.   

Омирсериков Мурат Шукеевич

Геология

ХИМИЯ ЖӘНЕ ТЕХНОЛОГИЯ ҒЫЛЫМДАР БӨЛІМШЕСІ

Корреспондент-мүшелер

14.   

Бисенов Кылышбай Алдабергенович

Жаңа материалдар технологиясы

15.   

Тажбаев Еркеблан Муратович

Химия

16.   

Тулеуов Бораш Игликович

Химиялық технология

17.   

Фазылов Серик Драхметович

Химия

Академиктер

18.   

Баешов Абдуали

Химиялық технология

19.   

Буркитбаев Мухамбеткали

Химия

20.   

Елигбаева Гульжахан Жакпаровна

Химиялық технология

21.   

Кулажанов Куралбек Садибаевич

Тағам өнімдерінің технологиясы

22.   

Мулдахметов Марат Зайнуллович

Химия

23.   

Мырхалыков Жумахан Ушкемпирович

Жаңа материалдар технологиясы (жеңіл өнеркәсіп)

24.   

Рахимов Кайролла Дюсенбаевич

Жаңа материалдар технологиясы (жеңіл өнеркәсіп)

25.   

Ташимов Лесбек

Химиялық технология

АГРАРЛЫҚ ҒЫЛЫМДАР БӨЛІМШЕСІ

Корреспондент-мүшелер

26.   

Есполов Айдос Тлектесович

Агроөнеркәсіптік кешеннің экономикасы және жер ресурстарын басқару

27.   

Кененбаев Серик Барменбекович

Өсімдік шаруашылығы

28.   

Омбаев Абдирахман Молданазарович

Мал шаруашылығы

29.   

Оспанов Асан Бекешович

Агроинженерлік ғылымдар

30.   

Сапаров Абдулла

Өсімдік шаруашылығы

Академиктер

31.   

Елюбаев Сагинтай Зекенович

Агрохимия және топырақтану

32.   

Кешуов Сейтказы Асылсеитович

Агроинженерлік ғылымдар

33.   

Садыкулов Тулеухан

Мал шаруашылығы

34.   

Сулейменов Женисбек Жумагалиевич

Экономика и управление земельными ресурсами в АПК

35.   

Тіреуов Қанат Маратұлы

Агроөнеркәсіптік кешеннің экономикасы және жер ресурстарын басқару

36.   

Умбетаев Ибадулла

Егін шаруашылығы

БИОЛОГИЯ МЕН МЕДИЦИНА ҒЫЛЫМДАР БӨЛІМШЕСІ

Корреспондент-мүшелер

37.   

Батпенов Нурлан Джумагулович

Медицина

38.   

Бенберин Валерий Васильевич

Медицина

39.   

Заядан Болатхан Казыханулы

Биология

40.   

Кохметова Алма Мырзабековна

Биология

41.   

Шайдаров Мажит Зейнуллович

Медицина

Академиктер

42.   

Акшулаков Серик Куандыкович

Нейрохирургия

43.   

Алчинбаев Мырзакарим Каримович

Урология

44.   

Бисенбаев Амангельды Куанбаевич

Биология

45.   

Бишимбаева Назира Козыкеевна

Биология

46.   

Жамбакин Кабыл Жапарович

Биология

47.   

Кайдарова Диляра Радиковна

Онкология

ҚОҒАМДЫҚ ЖӘНЕ ГУМАНИТАРЛЫҚ ҒЫЛЫМДАР БӨЛІМШЕСІ

Корреспондент-мүшелер

48.   

Абдсаттар Дербисали

Шығыстану

49.   

Абылкасымова Алма Есимбековна

Педагогика

50.   

Ахметова Гульнас Кенжетаевна

Педагогика

51.   

Аяшев Оналбай

Педагогика

52.   

Кенжебаев Габит Капезович

Тарих және этнология

53.   

Қажыбек Ерден Задаұлы

Тіл білімі

54.   

Қыдырәлі Дархан Қуандықұлы

Тарих және этнология

55.   

Шәріп Амантай Жарылқасынұлы

Әдебиет және өнер

Академиктер

56.   

Абдильдина Раушан Жабайхановна

Философия

57.   

Байтанаев Бауыржан Абишевич

Археология

58.   

Досманбетов Бакберген Сарсенович

Әлеуметтану

59.   

Әбжанов Ханкелді Махмутұлы

Тарих

60.   

Калижанов Уалихан Калижанович

Әдебиет

61.   

Кирабаев Нур Серикович

Философия

62.   

Кожамжарова Дариякуль Пернешовна

Тарих

63.   

Кулибаев Талгат Аскарович

Құқықтану

64.   

Кулибаева Динара Нурсултановна

Педагогика

65.   

Кунанбаева Салима Сагиевна

Шетел филологиясы

66.   

Қамзабекұлы Дихан

Әдебиет

67.   

Қойгелдиев Мәмбет Құлжабайұлы

Тарих

68.   

Сманов Бактияр  Урисбаевич

Педагогика

69.   

Тажин Марат Муханбетказиевич

Әлеуметтану